gototopgototop
Ukrainian (UA)Russian (CIS)Ваш кошик порожній.

Свадебный салон beMarry (Киев, центр) - недорого купить красивые свадебные платья, недорогие свадебные платья Киев, вечерние платья в Киеве, свадебные аксессуары, свадебная фата, свадебная обувь, недорогие свадебные платья, свадебные платья напрокат, свадебные платья для беременных Киев, свадебные платья Вера Вонг, свадебные платья фото, свадебное платье в Киеве, свадебное платье Киев, кружево, кружева, свадебные платья ампир, свадебные платья в греческом стиле, короткие свадебные платья, свадебные платья 2014, свадебные платья 2015 пышные свадебные платья, самые пышные свадебные платья, свадебные платья 2013, свадебное платье Киев,

Весільні сукні Вера Вонг (фото): нові моделі пропонує весільний салон (Київ) beMarry

Художні, сучасні і розкішні весільні сукні Вера Вонг мають вишукані деталі а для пошиття вимагають високої майстерності.
Багато знаменитостей, серед яких, зокрема Іванка Трамп, Челсі Клінтон, Джессіка Сімпсон, Кім Кардашьян одягали весільні сукні Вера Вонг в день свого весілля. Цей список можна продовжувати дуже довго, адже Вера Вонг (Vera Wang) вважається видатним дизайнером весільних суконь в сучасному бізнесі.
 
"Кожна наречена заслуговує того, щоб її весільну сукню мало відмінний дизайн", говорить Вера Вонг. "Кожне плаття, яке я створюю, відображає мою повагу до жінок і те як важливий для мене дизайн сукні", додає Вера Вонг.
 
Весільні сукні Вера Вонг визнані в усьому світі
 
За значний внесок в індустрію моди Вера Вонг була нагороджена Радою дизайнерів моди США, випередивши таких іменитих номінантів як Марк Якобс і Ральф Руччі. На церемонії нагородження, яка відбулася в Нью-Йоркській публічній бібліотеці, Вера Вонг сказала, що це "... дійсно неймовірно велика честь. Навіть в моєму віці мрії дійсно можуть збуватися".
 
Крім її всесвітнього визнання, яке виражається в тому, що тисячі наречених по всьому світу щорічно одягають весільні сукні Вера Вонг, дизайнер неодноразово отримувала і офіційні нагороди. Наприклад, за значний вклад в індустрію моди Вера Вонг була нагороджена Радою дизайнерів моди США, випередивши таких іменитих номінантів як Марк Якобс і Ральф Руччі. На церемонії нагородження, яка відбулася в Нью-Йоркській публічній бібліотеці, Вера Вонг сказала, що це "... дійсно неймовірно велика честь. Навіть в моєму віці мрії дійсно можуть збуватися" ...
Весільний салон beMarry (Київ) неодноразово розповідав про колекції весільних суконь Вера Вонг, а сьогодні ми поспішаємо повідомити, що нові весільні сукні Вера Вонг, фото яких розміщені нижче, уже доступні для примірки і покупки в нашому салоні.
 

Художні, сучасні та розкішні весільні сукні Вера Вонг завжди мають вишукані деталі, а для пошиття вимагають високої майстерності.

Багато знаменитостей, серед яких, зокрема Іванка Трамп, Челсі Клінтон, Джессіка Сімпсон, Кім Кардашьян одягали весільні сукні Вера Вонг в день свого весілля. Цей список можна продовжувати дуже довго, адже Вера Вонг (Vera Wang) вважається видатним дизайнером весільних суконь в сучасному бізнесі.

"Кожна наречена заслуговує того, щоб її весільне плаття мало відмінний дизайн", розповідає  Вера Вонг. "Кожне плаття, яке я створюю, відображає мою повагу до жінок і те наскільки важливий для мене дизайн сукні", додає Вера Вонг.

Весільні сукні Вера Вонг визнані в усьому світі

Крім її всесвітнього визнання, яке виражається в тому, що тисячі наречених по всьому світу щорічно одягають весільні сукні Вера Вонг, дизайнер неодноразово отримувала і офіційні нагороди. Наприклад, за значний вклад в індустрію моди Вера Вонг була нагороджена Радою дизайнерів моди США, випередивши таких іменитих номінантів як Марк Якобс і Ральф Руччі. На церемонії нагородження, яка відбулася в Нью-Йоркській публічній бібліотеці, Вера Вонг сказала, що це "... дійсно неймовірно велика честь. Навіть в моєму віці мрії дійсно можуть збуватися"..

Весільний салон beMarry (Київ) неодноразово розповідав про колекції весільних суконь Вера Вонг, а сьогодні ми поспішаємо повідомити, що нові весільні сукні Вера Вонг, фото яких розміщені нижче, уже доступні для примірки та придбання в нашому салоні.

*************************

Коралова весільна сукня Вера Вонг, яка представляє традиційний напрям Вери Вонг - кольорові весільні сукні, створює дуже цікавий образ нареченої.

Корралова весільна сукня Вера Вонг. Весільний салон beMarry (Київ)

Корралова весільна сукня Вера Вонг. Весільний салон beMarry (Київ)

Свадебное платье Вера Вонг. Свадебный салон (Киев) beMarry

Весільне плаття  Вера Вонг. Весільний салон beMarry (Київ)

 

Замовити, приміряти, купити весільні сукніКиїв, вул. Велика Васильківська, 26 Б, оф.46, 2 поверх. Весільний салон (Київ) beMarry.

 

**********************

Cтатті на тему Весільні сукніВера Вонг

 

Весільний салон beMarry (Київ) пропонує весільні сукні Вера Вонг

Найкращі топові весільні сукні - осінь 2012 (фото) представляє весільний салон beMarry (Київ)

Весільний салон beMarry (Київ) пропонує пишні весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон beMarry (Київ) представляє найкращі весільні сукні 2012 (фото)

Всесвітньо відомий модельєр Вера Вонг показала нову колекцію «Весільні сукні. Весна-2013 »(фото та відео))

Весільний салон Київ-beMarry представляє: Весільна мода 2012. Весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон beMarry (Київ) представляє: Вера Вонг сукні створювала для дочки президента і ляльки Барбі. (Біографія Вера Вонг)

Весільний салон beMarry (Київ) знайомить з колекцією «Осінь 2012» - весільні сукні Вера Вонг (фото)

Весільний салон Київ-beMarry пропонує нові весільні сукні (фото) Вера Вонг

Весільний салон beMarry (Київ) представляє: Весільні сукні (фото) Вера Вонг з колекції весна-2012

"Весільні сукні: додайте трохи кольору" - пропонує весільний салон beMarry (Київ)

Весільний салон beMarry (Київ) представляє: Квіти та весільні сукні (фото)

Весільний салон Київ beMarry представляє: Весільні сукні (фото) Віри Вонг - доступна розкіш

 

Останнє оновлення ( Понеділок, 12 червня 2017, 12:09 )  

Додати коментар

Захисний код
ОновитиАсортимент

Пошук сукні

тип сукні :
силует :
довжина :
наявність шлейфу :
корсет :
колір :

Весільный салон

                                   rozkish

"BE MARRY"

                                   suknya
Украина онлайн