gototopgototop
Ukrainian (UA)Russian (CIS)Ваш кошик порожній.

Свадебный салон beMarry (Киев, центр) - недорого купить красивые свадебные платья, недорогие свадебные платья Киев, вечерние платья в Киеве, свадебные аксессуары, свадебная фата, свадебная обувь, недорогие свадебные платья, свадебные платья напрокат, свадебные платья для беременных Киев, свадебные платья Вера Вонг, свадебные платья фото, свадебное платье в Киеве, свадебное платье Киев, кружево, кружева, свадебные платья ампир, свадебные платья в греческом стиле, короткие свадебные платья, свадебные платья 2014, свадебные платья 2015 пышные свадебные платья, самые пышные свадебные платья, свадебные платья 2013, свадебное платье Киев,

Як зберігати весільні сукню? Корисні поради публікує весільний салон beMarry (Київ) (закінчення)

Весільний салон beMarry (Київ) завершує статтю про те, як зберігати весільну сукню. Читайте першу частину статті "Як зберігати весільну сукню? Корисні поради публікує весільний салон beMarry (Київ)" тут.
Для того щоб зберігати весільну сукню, треба використовувати тільки коробки і обгорткові матеріали, які не містять кислоту. Такі безкислотним картонні коробки та матеріали доступні в магазинах. Причому, весільна сукня має бути акуратно складено і упаковано в коробку відповідного розміру, щоб воно не переміщалося вільно в середині коробки або не було сплющене. Це хороший спосіб. І до речі, весільний салон beMarry (Київ) попереджає: НІКОЛИ, НІКОЛИ не використовуйте вакуумні упаковки, щоб зберігати весільну сукню (такий спосіб був поширений в США кілька десятиліть тому, але після його застосування весільні сукні були зіпсовані, так як необхідно, щоб весільну сукню «дихало»).
Спосіб зберігати весільну сукню в безкислотним картонній коробці хороший, але і це не найкращий спосіб. Протягом багатьох років картон може зібрати вологу і це може привести до пошкодження вашого весільного плаття. Якщо ви обираєте цей метод, бажано міняти коробку кожні п'ять років, або частіше, якщо є привід для занепокоєння.
Золотим стандартом в зберіганні весільного плаття є безкислотним коробка з рифленого поліпропілену, який є нейтральним рН-матеріалом, і який не буде втрачати свої властивості вбирати вологу. Цей тип коробки використовуються архівіріусамі в музеях для зберігання дорогоцінного текстилю. Але і ваш дорогоцінний весільну сукню заслуговує те ж саме! Після завершення контрольного етапу сухого очищення, весільні сукні необхідно вільно скласти, щоб уникнути складок, і загорнути його в тканину, що не містить кислоти, перш ніж обережно покласти в коробку. Не можна пакувати коробку в якісь пакети, тому що циркуляція повітря має життєво важливе значення для того, щоб весільне плаття зберігалося довго. Цікавим радою для жінок, які люблять свою весільну сукню, є той рада, що рекомендується діставати весільну сукню з коробки кожні дванадцять - вісімнадцять місяців. Це дає вам можливість побачити його знову, а також дозволяє оглянути його на предмет пошкоджень або появи плям. Перед тим як покласти весільну сукню назад в коробку, складіть його по-іншому, ніж воно було складено до цього - це дозволить уникнути створення постійних складок уздовж ліній згину. А для самих цілеспрямованих жінок, які вирішили зберегти весільну сукню надовго, можна порадити перед такою інспекцією одягнути білі бавовняні рукавички (так роблять архіваріуси при роботі з дорогоцінним текстилем). Білі бавовняні рукавички можна легко знайти, зайшовши в будь весільний салон Києва або будь-якого іншого міста.

Весільний салон beMarry (Київ) завершує статтю про те, як зберігати весільну сукню. Читайте першу частину статті "Як зберігати весільні сукні? Корисні поради публікує весільний салон beMarry (Київ)" тут.

Не пакуйте весільні сукні в вакуумні упаковки

Для того щоб зберігати весільні сукні, треба використовувати тільки коробки та обгорткові матеріали, які не містять кислоту. Такі безкислотні картонні коробки та матеріали доступні в магазинах. Причому, весільна сукня має бути акуратно складена і упакована в коробку відповідного розміру, щоб вона не переміщалося вільно в середині коробки або не була сплющеною. Це хороший спосіб. І до речі, весільний салон beMarry (Київ) попереджає: НІКОЛИ, НІКОЛИ не використовуйте вакуумні упаковки, щоб зберігати весільні сукні (такий спосіб був поширений в США кілька десятиліть тому, але після його застосування весільні сукні були зіпсовані, так як необхідно, щоб весільна сукня «дихало»).

Зберігайте весільні сукні в коробках  з безкислотного матеріалу

Спосіб зберігати весільне плаття сукню в картонній коробці, що не містить кислоти є непоганим, але і це не найкращий спосіб. Протягом багатьох років картон може зібрати вологу і це може привести до пошкодження вашого весільного плаття. Якщо ви обираєте цей метод, бажано міняти коробку кожні п'ять років, або частіше, якщо є привід для занепокоєння.
Золотим стандартом в зберіганні весільного плаття є безкислотна коробка з рифленого поліпропілену, який є нейтральним рН-матеріалом, і який не буде втрачати свої властивості, не вбиратиме вологу. Цей тип коробки використовуються архівіріусами в музеях для зберігання дорогоцінного текстилю. Але і ваша дорогоцінна весільна сукня заслуговує на те ж саме! Після завершення контрольного етапу сухого очищення, весільне плаття необхідно вільно скласти, щоб уникнути складок, і загорнути його в тканину, що не містить кислоти, перш ніж обережно покласти в коробку. Не можна пакувати коробку в якісь пакети, тому що циркуляція повітря має життєво важливе значення для того, щоб весільне плаття зберігалося довго.

Перевіряйте, як зберігаються весільні сукні

Цікавою порадою для жінок, які люблять свою весільну сукню, є той, що рекомендує діставати весільну сукню з коробки кожні дванадцять - вісімнадцять місяців. Це дає вам можливість побачити її знову, а також дозволяє оглянути його на предмет пошкоджень або появи плям. Перед тим як покласти весільну сукню назад в коробку, складіть весільне плаття по-іншому, ніж воно було складено до цього - це дозволить уникнути створення постійних складок уздовж ліній згину. А для самих цілеспрямованих жінок, які вирішили зберегти весільну сукню дуже довго, можна порадити перед такою інспекцією одягнути білі бавовняні рукавички (так роблять архіваріуси при роботі з дорогоцінним текстилем). Білі бавовняні рукавички можна легко знайти, зайшовши в будь весільний салон Києва або будь-якого іншого міста.

Весільна сукня Сієста. Весільний салон beMarry (Київ)

Виберіть правильне місце, де будуть зберігатися весільні сукні

Коли ви підготували весільне плаття до зберігання і правильно запакували його в коробку, настав час останнього етапу. Перш за все, коробка з весільним платтям повинна зберігатися в горизонтальному положенні, а не вертикально або на боці. Відмінне місце, де може зберігатися весільне плаття  - на верхній полиці платтяної шафи або під ліжком. Для тих, хто живе в приватному будинку,  весільний салон beMarry (Київ) нагадує - не зберігайте весільні сукні на горищі, в підвалі або в гаражі! Весільні сукні люблять ті ж умови, що й ви: кімнатна температура без різких коливань і середній рівень вологості. Без сумніву, більшість жінок люблять свої весільні сукні, як ніякі інші речі. І весільна сукня, безумовно, варта того, щоб зробити необхідні кроки, та  зберегти її в ідеальному стані. Вам доставить справжні хвилини радості спогладяння вашої весільної сукні, і хто знає, може бути, ви навіть побачите, як ваше весільне плаття одягає ваша донька в день свого весілля ...

 Читайте першу частину статті "Як зберігати весільні сукні? Корисні поради публікує весільний салон (Київ) beMarry" тут.

************************

Статті по темі Весільні сукні 2012 в Києві:

Весільні сукні Вера Вонг (фото): нові моделі пропонує весільний салон (Київ) beMarry

Весільні сукні напрокат. Весільний салон beMarry (Київ) консультує

Весільні сукні 2013. Весільний салон beMarry (Київ) розповідає про тенденції весільної моди 2013

Весільний салон beMarry (Київ) пропонує весільні сукні Вера Вонг

Найкращі топові весільні сукні - осінь 2012 (фото) представляє весільний салон beMarry (Київ)

Весільний салон beMarry (Київ) пропонує пишні весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон beMarry (Київ) представляє найкращі весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон Київ-beMarry пропонує весільні сукні (фото) в грецькому стилі (ампір)

Весільний салон Київ-beMarry пропонує короткі весільні сукні (фото) 2012 в Києві

Весільний салон Київ-beMarry представляє: Весільна мода 2012. Весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон Київ-beMarry представляє: Весільна мода 2012. Весільні сукні 2012 (фото)

Весільний салон beMarry Київ представляє: Все, що вам потрібно знати про мереживо. Весільні сукні мережива (фото).

Весільний салон beMarry Київ пропонує весільні сукні шовк, тафта, органза

Весільний салон beMarry (Київ) знайомить з колекцією «Осінь 2012» - весільні сукні Вера Вонг (фото)

Весільний салон Київ-beMarry пропонує нові весільні сукні (фото) Вера Вонг

Весільний салон beMarry (Київ) представляє: Весільні сукні (фото) Вера Вонг з колекції весна-2012

"Весільні сукні: додайте трохи кольору" - пропонує весільний салон beMarry (Київ)

Весільний салон beMarry (Київ) представляє весільні сукні (фото) для пляжної весільної церемонії

Весільний салон beMarry Київ пропонує весільні сукні (фото) 50 і 52 розмірів

Останнє оновлення ( Субота, 17 червня 2017, 11:57 )  

Додати коментар

Захисний код
ОновитиАсортимент

Пошук сукні

тип сукні :
силует :
довжина :
наявність шлейфу :
корсет :
колір :

Весільный салон

                                   rozkish

"BE MARRY"

                                   suknya
Украина онлайн